Gniazda siłowe natynkowe | etak.eu

Gniazda siłowe to wyspecjalizowany sprzęt, który może obsługiwać prąd o znacznie wyższym napięciu znamionowym niż standardowe gniazdka. Zazwyczaj montowane są więc w przypadku instalacji prądu trójfazowego. Ten rodzaj gniazd posiada specjalną obudowę, która zabezpiecza kontakt przed wodą, wilgocią, a także innymi niekorzystnymi czynnikami. W hurtowni elektrycznej etak.eu znajdziemy szeroki wybór gniazd siłowych, występujących w wersjach 16 oraz 32 A, zarówno w wariantach natynkowych, jak i podtynkowych.

Gniazda siłowe natynkowe
obrazek prezentujacy

Czym jest gniazdo elektryczne siłowe?

Gniazdo elektryczne siłowe, ze względu na swoją specyfikę, najczęściej montowane jest w takich miejscach, jak garaż czy hala produkcyjna, ale nierzadko instalowane jest również na zewnątrz domu. Akcesoria te mogą występować w różnych rodzajach obejmujących gniazda siłowe stałe, przenośne oraz tablicowe, które różnią się parametrami oraz zastosowaniem. Oferta sklepu etak.eu daje nam możliwość zakupu dopasowanego do naszych potrzeb stałego gniazda siłowego, które odznacza się wysoką jakością materiałów i wykonania.

Jakie gniazdo siłowe natynkowe wybrać?

Asortyment hurtowni etak.eu jest zróżnicowany, jednak wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Poszczególne modele gniazd siłowych różnią się między sobą materiałem, z którego została wykonana obudowa, mocą, a także standardem ochrony. Warto dostosować powyższe kryteria do planowanego przeznaczenia oraz miejsca montażu. Pamiętajmy, że w przypadku chęci zastosowania takich gniazd w domu, najlepiej sprawdzą się modele stałe. Wysoka jakość oferowanych przez sklep etak.eu produktów wpływa natomiast na bezpieczeństwo ich użytkowania.

Gniazda siłowe - sklep

Zakupy w hurtowni elektrycznej etak.eu wiążą się z licznymi korzyściami, które obejmują nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę oraz szybką wysyłkę ze względu na to, że wszystkie dostępne w ofercie produkty obecne są w magazynie firmy. Zróżnicowany wybór gniazd siłowych odpowiada na szeroki zakres potrzeb klientów, którzy wspomniany sklep darzą bardzo dużym zaufaniem. Ponadto specjaliści są zawsze gotowi, aby udzielić nam technicznego wsparcia, a także pomóc w wybraniu odpowiedniego gniazda siłowego.